sobota, 7 grudnia 2013

Twórczy weekend #1 + co nieco o motywacji

Będzie o motywacji. Mojej własnej. Potrzebuję czegoś, co pozwoli mi systematycznie dodawać notki. Bo nie w tym rzecz, że nie mam pomysłu czy ochoty - po prostu jestem rozleniwiona i niezorganizowana. Stwierdziłam - oczywiście dzięki obserwowaniu Waszych blogów - że idealnym sposobem na zorganizowanie swojego bloga są cykle.
I tak przyszły mi do głowy pomysły na dwa cykle, które mogę i chcę realizować na tym blogu:

Tydzień pod hasłem...
W poniedziałki będę siebie i może także Was motywować znalezionymi - zapewne w większości przypadków na Pintereście - cytatami. Takimi, które pomogą mi jakoś przebrnąć przez caaały tydzień.

Twórczy weekend
No bo nie samym słowem człowiek żyje. Czasami potrzeba mu procesu twórczego, zabaw kolorami, kształtami i fakturami - i dlatego właśnie od dziś w każdy weekend będę publikowała post, w którym pokażę Wam coś, co stworzyłam. Choćby było to coś bardzo prostego.

Wzięłam udział w akcji Mikołajkowe prezenty zorganizowanej przez Marysię z bloga art attack {be inspired} - ma dziewczyna głowę na karku, a w tej głowie mnóstwo pomysłów! Na swój prezent wciąż czekam, zaś osobie, którą wylosowałam, a która chyba kocha Barcelonę i Justina Timberlake'a, podarowałam kalendarz, którego okładkę i pierwsze strony ozdobiłam - o, tak:Prezent skromny, ale od serca - mam nadzieję, że się spodoba :-)

Tymczasem wracam do nicnierobienia, do którego (jak do niczego innego!) zachęca mnie dzisiejsza aura. Buziaki!
I zachęcam Was nieśmiało do polubienia mojej strony na Facebooku :*

1 komentarz:

  1. Chciałabym dostać tak ładnie ozdobiony kalendarz :)
    Z własną organizacją też mam spory problem, to chyba normalne! :D

    OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz motywuje mnie do pracy! Dziękuję! :-)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...