piątek, 14 czerwca 2013

Aktualizacja CANDY - nagrody!

Hej, dziewczęta :*

Chyba wspominałam, że do mojego CANDY dorzucę jeszcze kilka drobiazgów, prawda? :-)

Oto pula nagród na dziś - wiem, że wygląda skromnie, ale chcę Was wszystkie moim małym zestawem zachęcić do prób tworzenia i to nie w jednej dziedzinie: warto spróbować wszystkiego, bo wszelka twórczość to przede wszystkim świetna zabawa i nie potrzeba do tego plastycznego talentu, czego jestem najlepszym przykładem :-) Bo prostu bawcie się materiałami, kolorami i technikami!


Do zrobionej przeze mnie ramki i garstki biżuteryjnych przydasi, dołożyłam wykonane przeze mnie kieeedyś kolczyki oraz materiały scrapowe - papiery, skrawki papierów, z których można wyciąć mniejsze elementy, trochę dodatków. Ale pamiętajcie, że to nie koniec: cały czas myślę, co jeszcze do paczki dorzucić i pewnie jej ostateczna zawartość będzie niespodzianką. Myślę, że najwięcej będzie w niej scrapowych cudeniek, bo to w nich - jak wiecie - jestem ostatnio zakochana *.*

Odsyłam Was do posta, pod którym można dołączyć do zabawy: KLIK!

Aaa, a wiecie? Zawsze zazdrościłam koleżankom i kolegom w szkole, że mogą rozdawać cukierki podczas swoich urodzin czy imienin, że cała klasa śpiewa im Sto lat... Zawsze chciałam rozdać te nieszczęsne cukierki, ale nie dało się, bo urodziny mam w lipcu, imieniny w sierpniu, a więc po prostu w wakacje, gdy szkoły nie ma! Dlatego dołączając do mojego candy dajecie mi możliwość spełnienia dziecięcego marzenia, hihi! :D Chcę Wam rozdać cukierasy - w dodatku takie, które nie psują zębów (tylko zabierają mnóstwo czasu, ale co tam)!

A w tym tygodniu stworzyłam kilka rzeczy, którymi chwalenie się rozpocznę w niedzielę :-)
Pozdrawiam Was serdecznie i mówię dobranoc piosenką.

2 komentarze:

 1. ojejku, jak wygram to rodzina musi się przygotować na własnoręczne kartki urodzinowe. Uwielbiam takie ozdóbki, kolorowe kartki. Pozdrawiam, życz mi powodzenia ! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Własnoręcznie zrobione kartki są najlepsze :-)
   Życzę powodzenia Wam wszystkim! Chciałabym, żeby każda z Was wygrała, serio! Ale ja bym chyba z torbami poszła, gdybym Was wszystkie obdarowała... :P

   Usuń

Każdy komentarz motywuje mnie do pracy! Dziękuję! :-)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...